Ładowanie strony... Proszę czekać...

Czwartek,
17. Stycznia 2019





Kongres odbędzie się za
[clock]


Wykładowcy

W IV Światowym Kongresie Rodzin zaplanowany jest udział wykładowców i prowadzących sesje z Australii, Austrii, Chile, Francji, Irlandii, Kanady, Kataru, Kenii, Litwy, Łotwy, Meksyku, Niemiec, Pakistanu, Polski, Rosji, Słowacji, Stolicy Apostolskiej, Szwecji, Ukrainy, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Włochy oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Wśród nich są:

Franciszek Adamski (Polska)
Maria Sophia Aquirre (USA)
Anatolij Antonov (Rosja)
Ayers David (USA)
Ted Baehr (USA)
ks. Jerzy Bajda (Polska)
Tomasz Bilicki (Polska)
Benjamin W. Bull (USA)
Byron Calhoun (USA)
Allan Carlson (USA)
Nigel Cameron (USA)
Chris Carmouche (USA)
Carlo Casini (Włochy)
Rodrigo Castro (Chile)
Jan Chmielewski (Polska)
s. Barbara Chyrowicz (Polska)
Angela Conway (Australia)
Janice Crouse (USA)
Dorota Czudowska (Polska)
Aleksandr Dobrojer (Ukraina)
Urszula Dudziak (Polska)
Gerard Dumont (Francja)
ks. Thomas Euteneuer (USA)
Joanna Fabisiak (Polska)
Patrick Fagan (USA)
Don Feder (USA)
Janina Fetlińska (Polska)
Marshall Fritz (USA)
Francisco Gonzalez Garza (Meksyk)
Leo Godzich (USA)
Enrique Gomez Serrano (Meksyk)
Jolanta Grabowska-Markowska (Polska)
Bruce Hafen (USA)
Farooq Hassan (Pakistan)
Marie Claire Hernandez (Meksyk)
Mohammedreza Hojat (USA)
Wade Horn (USA)
Kay Hymowitz (USA)
Larry Jacobs (USA)
Wiesław Jankowski (Polska)
ks. Józef Joniec (Polska)
Marek Jurek (Polska)
Kazimierz Kapera (Polska)
Dariusz Kłeczek (Polska)
Bob Knight (USA)
Ewa Kowalewska (Polska)
Jerzy Kropiwnicki (Polska)
ks. Kazimierz Kurek (Polska)
Paweł Kwas (Polska)
Gwendolyn Landolt (Kanada)
Jean Didier Lecaillon (Francja)
Alexey Ledyaev (Łotwa)
Jurgen Liminski (Niemcy)
Daniel Lipsic (Słowacja)
Philip Longman (USA)
Scott Loveless (USA)
Maria Maciaszczyk (Polska)
Yuri Mantilla (USA)
Galina Maslennikova (Rosja)
Andrzej Mazan (Polska)
Katarzyna Mazela (Polska)
Paul Mero (USA)
David Mills (USA)
Tom Minnery (USA)
Miguel Moreno (USA)
Steve Mosher (USA)
John Mueller (USA)
Birute Obeleniene (Litwa)
Maxim Obukhov (Rosja)
Andrzej Ochocki (Polska)
Margaret Ogola (Kenia)
ks. Dariusz Oko (Polska)
Paige Patterson (USA)
Jacek Pulikowski (Polska)
Cezary Ritter (Polska)
Elisabeth Roetzer (Austria)
Mike Rothfeld (USA)
Vergilius Rudzinskas (Litwa)
Austin Ruse (USA)
Maria Ryś (Polska)
Genia Samborska - Berekets (Ukraina)
Ellen Sauerbrey (USA)
Bill Saunders (USA)
Jill Savage (USA)
Dana Rosemary Scalon (Irlandia)
Alan Schaeffer (USA)
Don Schmierer (USA)
Marie Sentis (Francja)
Inese Slesere (Łotwa)
Wesley Smith (USA)
John Smeaton (Wielka Brytania)
Carol Soelberg (USA)
Grażyna Sołtyk (Polska)
Margaret Sommerville (Kanada)
bp Stanisław Stefanek (Polska)
Jacek Stróżyński (Polska)
ks. Ryszard Sztychmiler (Polska)
Antoni Szymański (Polska)
Konrad Szymański (Polska)
ks. Jarosław Szymczak (Polska)
Tobias Teuscher (Niemcy)
Ewa Tomaszewska (Polska)
kard. Alfonso Lopez Trujillo (Stolica Apostolska)
James Tooley (USA)
Catherine Vierling (Francja)
John Vining (USA)
ks. Stanisław Wojtko (Słowacja)
Christine Vollmer (Wenezuela)
Małgorzata Walaszczyk (Polska)
Thomas Ward (Wielka Brytania)
Lynn Wardle (USA)
Rolland Warren (USA
W. Bradford Wilcox (USA)
Richard Wilkins (USA/Katar)
Lucyna Wiśniewska (Polska)
ks. Krzysztof Wolski (Polska)
Monika Wójcik (Polska)
Tadeusz Wrona (Polska)
Anna Zaborska (Słowacja)

Uwaga:
Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian wykładowców w okresie przygotowań Kongresu






Medale
Okolicznościowe


Honorowy Przewodniczący Komitetu

Abp Kazimierz Majdanski

.::Komitet Honorowy::.